Тінь Прип'яті \ Pripyat shadow
К-сть днів: 1 Ціна: 1690 грн

Тінь Прип'яті. Pripyat shadow. Подорож зі Львова 18+

Запрошуємо у вражаючу подорож у паралельну реальність, де навіки зупинився час!  

Календар виїздів: 

- 17 березня (запис до 7 березня). 

- 14 квітня (запис до 4 квітня). 

- 05 травня (запис до 25 квітня). 

- 19 травня (запис до 9 травня). 

 - 09 червня (запис до 29 травня). 

Увага! Ми потрапляємо на територію Чорнобильської зони відчуження по офіційних перепустках, які оформлюються 7-8 робочих днів згідно паспортних даних кожного відвідувача, тому зареєструватись на обрану дату потрібно до вказаного терміну. До участі у турі допускаються тільки особи старші 18-ти років.

ПРОГРАМА ТУРУ. 

23:00 (ніч з п'ятниці на суботу) - Збір біля ТЦ "Вам", вул. Наукова, 35а. 
23:30 - Виїзд зі Львова. 

Нічний переїзд. Зупинки кожні 3 години. Перегляд фільмів про Чорнобиль.

 07:00 - Сніданок. 

09:30 - Проїзд через контрольно-пропускний пункт «Дитятки» на межі 30-км зони (паспортний контроль та інструктаж з техніки безпеки). 
10:00 - 16:00 - Екскурсія по зоні відчуження, де ви побачите: 
• Села Залісся і Копачі: огляд уцілілих будівель. 
• Дезактивований Рудий ліс. 
• Стела "Прип'ять" біля в'їзду в місто. 
• Прип'ять, покинута жителями 30 років тому, тут навіки застигли "чортове колесо", дитячий садок і школа, міський басейн р. Прип'ять, стадіон, кінотеатр "Прометей", пристань з затопленим причалом, готель "Полісся", де був спостережний пункт коректування вертолітних операцій над руїною 4-го реактора, лікарня, яка прийняла перших постраждалих від аварії та її ліквідації. 
• Чорнобильська АЕС: меморіал біля адміністративного корпусу, Саркофаг - оглядовий майданчик, об'їзд навколо території ЧАЕС, годування сомів:) 
• Секретний об'єкт Чорнобиль-2 гігантські антени радара "ДУГА-1", секретне містечко Чорнобиль-2, що забезпечувало працездатність антен загоризонтного стеження за запуском балістичних ракет. 
• Місто Чорнобиль: пішохідна прогулянка; огляд міста і виставки техніки і роботів, які брали участь у ліквідації аварії, меморіальний комплекс «Зірка Полин». 
17:00 - Від’їзд з Чорнобиля(дозиметричний контроль).
     Переїзд до Львова.
03:00 (ніч з суботи на неділю) - Орієнтовний час повернення у Львів.  Чорнобиль-тур зі Львова. 18+

ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ. 

Автобус• Перевезення здійснюється в зручних автобусах (18- 50 місць). 
• Розподіл місць відбувається в порядку бронювання. 
• Організатори можуть змінювати та коригувати програму туру через несприятливі погодні умови та інші обставин, що можуть викликати незручності для туристів.
• За 3-4 дні до виїзду ви отримаєте інформаційне повідомлення на електронну пошту або у телефонному режимі про всі організаційні моменти, зустріч туристів, місце виїзду групи та іншу інформацію, що стосуються туру.
• До участі у подорожі не допускаються особи, яким на цей момент ще не виповнилось 18 років.
• Всі учасники будуть ознайомлені з правилами поведінки в зоні, і підпишуть документ, що підтверджує це, а також те, що вони не мають медичних протипоказань для поїздки (не мають діабету, онко-, та інших важких захворювань).
• Особи в стані алкогольного / наркотичного сп'яніння, а також похмілля в поїздку і ЧЗВ не допускаються. Скарги не приймаються, оргвнесок не повертається.
• Одяг і взуття. Для поїздки потрібно мати змінний, зручний одяг (штани, сорочка/светер, головний убір, закрите міцне взуття, бажано на товстій підошві). В залежності від погоди, Вам знадобиться, куртка, накидка від дощу, запасні шкарпетки. У Зоні категорично заборонено: шорти, бриджі, спідниці та сукні, відкрите взуття.

Вартість

• Вартість для громадян України - 1690 грн\осб.
Діють знижки для організованих груп:
- від 5-и до 9-и осіб - 1590 грн\осб.
- від 10-и і більше осіб - 1490 грн\осб.

• Вартість для іноземців (вказуються паспортні дані) - 3750 грн\осб.
Діють знижки для організованих груп:
- від 5-и до 9-и осіб - 3200 грн\осб.
- від 10-и і більше осіб - 2900 грн\осб..

У вартість входить: 
• проїзд зручним автобусом, 
• організаційний збір на в'їзд в Чорнобильську зону, 
• екскурсійний супровід у Зоні відчуження, 
• страхівка на час подорожі. 
• англомовний гід для іноземців. 
Додатково оплачується: 
• харчування, 
• особисті витрати. 

Чорнобиль-тур зі Львова.Наприкінці 2016 року Четвертий енергоблок ЧАЕС закрили новим саркофагом. Висота арки становить 110 метрів, довжина - 165 метрів, арочний проліт становить 260 метрів. Через величезні розміри арка була побудована з двох частин, які з'єднали влітку 2015 року. Призначення арки – захист навколишнього середовища від радіоактивного випромінювання, а також забезпечення можливості розбирання конструкцій блоку і переміщення ядерних відходів. 

 ДЕЯКІ ЦИФРИ ТА ФАКТИ ПРО ЧЗВ.  

Чорнобиль-тур зі Львова.

• щорічно зону відвідують близько 50 тисяч туристів. 

• наприкінці 2016 року було завершено насування нового об'єкту укриття над старим саркофагом, таким чином було досягнуто бажаного результату - радіаційний фон поблизу ЧАЕС знизився і не перевищує допустимі норми.

• у 2009 році журнал «Forbes» визнав зону відчуження самим незвичайним і екзотичним туристичним місцем на землі. 

• за один день екскурсії, максимально можна отримати в 160 раз менше радіації, ніж за одну флюорографію чи політ у літаку.

• на сьогодні в зоні проживають близько 500 людей, а на різних об'єктах працює майже 3.5 тис. людей (найбільше на будівництві нового саркофагу).

 

Чорнобиль

 

ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ. 

Чорнобиль1. Чи безпечно перебувати в Чорнобильській зоні відчуження (ЧЗВ)? Якщо дотримуватися правил поведінки і слідкувати за вказівками інструктора то все абсолютно безпечно. Також не потрібно додаткових засобів захисту. Найбільш можлива шкода від перебування в ЧЗВ в 160 раз меньша, ніж доза, отримана за одну флюорографію, та в 3600 раз меньше, ніж за одне дослідження комп'ютерної томографії всього тіла.

2. Зі скількох років можна відвідувати Чорнобильську зону? За законами України, відвідувати Чорнобильську зону відчуження можна тільки з 18 років. Нотаріально завірена згода батьків або їх присутність в поїздці ситуації не змінює.
4. Які медичні довідки потрібні для екскурсії? Для участі в екскурсії не потрібні ніякі медичні довідки. Для реєстрації в турі достатньо паспортних даних та передоплати. Якщо Вам по стану здоров'я дозволено автобусні екскурсії та авіаперельоти, то ви сміливо можете брати участь у турі.
5. Який паспорт потрібен для пропуску? Для реєстрації в турі підходять будь-який паспорт. Головне щоб оригінал того паспорту, який ви вказали для оформлення перепустки, був з Вами при проходженні контрольно-пропускних пунктів ЧЗВ.
6. Чи є радіаційна загроза для одягу, фото- і відеотехніки? Техніку, як і будь-які інші речі, в ЧЗВ заборонено ставити на землю, щоб не допустити ризику забруднення радіоактивними речовинами. Якщо ви використовуєте штатив продумайте захист для ніжок, - наприклад, поліетиленові кульочки, які потім можна буде викинути на дозконтролі, якщо вони будуть забруднені. Радіаційно забруднені речі заборонено виводити з Зони. На пункті дозиметричного контролю, через який в обов'язковому порядку неодноразово проходять відвідувачі Зони відчуження, перевіряється одяг і речі туристів. У разі забруднення радіаційними частками речі вимагають дезактивувати (відмити). Якщо не виходить - річ конфіскують. На практиці випадки забруднення фототехніки не зустрічались. Були випадки забруднення взуття особливо активних туристів, але за допомогою щітки і порошку взуття вдавалося відмити і на виході з дозиметричного контролю взуття було чисте. 
7. Як в Зоні з харчуванням? У зоні відчуження можна споживати їжу тільки в спеціалізованих приміщеннях (працюють магазини та їдальні) або в автобусі. Програма туру складена так, що група харчується у закладах харчування, що знаходяться поза межами ЧЗВ, тому загрози споживання забруднених продуктів чи води немає. 
8. Чи можна потрапити в Зону без супроводжуючого? Відповідно до діючих правил відвідування Чорнобильської зони відчуження, знаходження на її території цивільних осіб без супроводу та програми відвідування - заборонено. Це пов'язано, в першу чергу, з безпекою самих відвідувачів.

9. Чи можна заходити в будівлі у Прип'яті? Всі будівлі у Прип'яті не використовуються більше 30-ти років, від вологості руйнуються перекриття та несучі стіни, щороку відбуваються руйнування багатьох будинків, тому будівлі відвідувати заборонено.

прип'ять

• Про бронювання місць. Для проходження КПП у 30-кілометрову зону, кожному туристу оформлюється перепустка, на виготовлення якої потрібно 10 днів, тому зареєструватись на обрану дату потрібно до зазначеного терміну. Для бронювання місць зателефонуйте за вказаними нижче контактами, або скористайтесь формою "Замовити" (не забудьте вказати номер телефону та посилання на Вашу контактну сторінку в соц.мережах для зворотнього зв'язку).

 

Телефонуйте щодня з 9:00 до 20:00
- 067-70-99-916 (viber)
- 093-86-99-916
Контактна сторінка: Володимир Кашуба 
Фейсбук